Školní batoh Topgal ELLY 19014 B DOPRAVA ZDARMA

6124

Nové

DOPRAVA  ZDARMA

(částka za dopravu bude odečtena po zvolení dopravce )

Pozor, dvoukomorová hitovka pro kluky 1. – 4. třídy!

vhodný i pro drobné prvňáčky.

méně jak 5 kusů

1 849 Kč

Pozor, dvoukomorová hitovka pro kluky 1. – 4. třídy!

  • -vhodný i pro drobné prvňáčky
  • -lehká konstrukce - neváží ani kilogram!
  • -ergonomicky tvarované popruhy a hrudní pásek
  • -objemný střih

Máme pocit, že tento batoh bude hitovka. Pokud máte doma školáka poblázněného do počítačových her, zpozorněte. S tímto batohem máte totiž vyhráno! Bude vyhovovat všem klukům, ale třeba i dívkám od 1. do 4. třídy ZŠ. Všichni rodiče navíc ocení jeho lehkou váhu. Batoh totiž váží pouze 0,86 kg, a to hlavně díky lisované lehké zádové části. Školáci si ale nejvíc oblíbí zřejmě design. A co až objeví dva přívěsky na přední kapse!Lisovaná zádová část batohu je anatomicky tvarovaná. Spolu s ergonomicky tvarovanými hrudními popruhy, které se dají utáhnout v horní i spodní části, zajistí správné nošení na zádech školáka i při denním nákladu několika kil učení. Navíc jsme do konců popruhů všili magnet, díky kterému je můžete upevnit k tělu popruhu tak, aby volně nevlály. Výškově nastavitelný hrudní pásek pak zaručí, že nebudou ramenní popruhy sjíždět ze zad ani drobnému prvňáčkovi.Zadní komora batohu je nejširší a tím pádem i nejobjemnější. K zádům doporučujeme dávat co nejtěžší náklad –  těžké učebnice, nebo třeba desky na sešity. Přední užší komora je určena pro další nezbytnosti, nebo třeba PENÁL PENN 19014 ve stejném designu. V přední komoře je ještě menší síťová kapsa na zip a jmenovka.


Na čele batohu pak určitě využijete i hluboké přední kapsy, kde je dobré umístit třeba KRABIČKU SE SVAČINKOU, nebo všechny další potřebnosti malých školáků. Najdete v ní i karabinku na klíče, díky níž budou vždy po ruce.Ani u tohoto modelu batohu jsme nezapomněli na bezpečnost dětí. Reflexními prvky jsou na bocích, čele i ramenních popruzích batohu. LAHVIČKU NA PITÍ můžete umístit do jedné ze dvou bočních síťových kapes, které jsme letos opatřili látkou ve spodní části, aby se síťovina v těchto namáhaných místech neprotrhávala.

Bonusy:

  • -pevné dno z materiálu TOPDURA chráněného nožičkami
  • -impregnace proti dešti
  • -poutko na přenášení batohu v ruce
  • -poutko na zavěšení na lavici

Náš tip: Batoh má kapsičky na pití na obou stranách batohu. Pokud do jedné dáte plnou lahvičku s pitím, snažte se do druhé umístit předmět podobné váhy, aby byl batoh správně vyvážen. Spíše ale radíme dětem dávat do lahvičky jen sirup, vodu si dopustí ve škole. Ulehčíte tak batohu i zádům dítěte.

Penál se prodává samostatně pod označením PENN 19014 B .

Další doplňky ve stejném designu: 

     - Peněženka WALI 22040 B

     - Kapsička na krk VEGA 22042 B  

Hmotnost:0.86 kg
(bez příslušenství)
Rozměry:41 x 20 x 30 cm
(výška x hloubka x šířka)
Použitý materiál:100% Polyester
Nosnost:7.00 kg

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty