Školní batoh Topgal ENDY 21002 G DOPRAVA ZDARMA

7205

Nové

DOPRAVA  ZDARMA

(částka za dopravu bude odečtena po zvolení dopravce )

Batoh pro nejmenší školáčky v prvních třídách ZŠ.

Dvě komory a hluboká přední kapsa s motivem papouška kakadu a ozdobný přívěsek. Líbí?

více jak 5 kusů

1 689 Kč

Batoh pro nejmenší školáčky v prvních třídách ZŠ. Dvě komory a hluboká přední kapsa s motivem papouška kakadu a ozdobný přívěsek. Líbí?

Hlavní charakteristika:

  • - pevná lisovaná záda
  • - lehký - neváží ani 1 kg!
  • - spousta reflexních prvků
  • - nastavitelné ramenní popruhy a hrudní pás

Řekněte mi, které školačce by se nelíbil batoh s papouškem kakadu a božím přívěskem s krystalem, lapačem snů a peříčky? Nám se líbí všem! Batoh ENDY je klasika do 1.-3. třídy ZŠ. Jeho hlavní výhodou je lehká váha.

Dvě hlavní komory doplňuje na čele batohu hluboká kapsa. Zadní komora je hlubší, dejte do ní ty nejtěžší slabikáře a učebnice. Přední komora je o něco užší, ideální je dát do ní třeba penál PENN 21002 a další drobné školní potřeby. Malé deníčky a drobnosti dejte do síťové kapsy na zip uvnitř přední komory. Nad ní je ještě jmenovka, aby se více stejných batohů ve třídě nepletlo. Přední kapsa je dost hluboká, můžete ji použít třeba na přenášení svačinky v krabičce ZOLA. Uvnitř kapsy je i odnímatelná karabina na klíče.

Záda batohu jsou lisována z pevné, tvarované pěny. Ramenní popruhy jsou ergonomicky tvarované, měkce polstrované a jsou doplněné hrudní přezkou. Dlouhé konce ramenních popruhů můžete připnout k tělu popruhu díky všitým magnetům.

Lahvičku na pití, ideálně o velikosti do 0,5 litru - třeba naši ZOLA, umístěte na bok batohu do pevné kapsičky. Reflexní prvky jsou samozřejmostí - nakdete je v paspulích přední kapsy a komory, přední kapse, bocích batohu i na ramenních popruzích.

Další vychytávky:
  • - ucho s plastovou rukojetí pro přenášení aktovky v ruce
  • - poutko k zavěšení batůžku na háček u lavice
  • - zátěr proti dešti - látka nepromokne
  • - odolné dno batohu z pevného materiálu TOPDURA s plastovými nožkami
  • - batoh byl testován v ITC Zlín, kde prošel na jedničku

Náš tip:

Batoh je superlehký, ale učení v prvních třídách něco váží. Nepřetěžujte zbytečně záda žáka, dávejte mu do batohu pouze to učení, které v daný den potřebuje a kontrolujte batoh. Občas je v něm v prvních třídách víc hraček, nežli učení… :-)

Penál se prodává samostatně pod označením PENN 21002 G .

Hmotnost: 0,9 kg

Rozměry:  39 x 28 x 19cm

Použitý materiál: 100% Polyester

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty