Školní batoh Topgal COCO 20016 B DOPRAVA ZDARMA

6965

Nové

DOPRAVA  ZDARMA

(částka za dopravu bude odečtena po zvolení dopravce )

Školní batoh COCO 20016 je ideální od první třídy, ale díky tomu, že je dost objemný, vydrží klidně i do páté! Takže kdo z vás pilotů na prvním stupni chce naverbovat do Topgal air force?

Velikostně ideální od 1. do 5. třídy minimálně.

poslední položka skladem!

1 789 Kč

Školní batoh COCO 20016 je ideální od první třídy, ale díky tomu, že je dost objemný, vydrží klidně i do páté!
Takže kdo z vás pilotů na prvním stupni chce naverbovat do Topgal air force?

  • -velikostně ideální od 1. do 5. třídy minimálně
  • -pevná záda s lehounkou hliníkovou výztuhou
  • -nastavitelné ramenní popruhy a hrudní pás
  • -tři komory a hluboká přední kapsa

Máme tu nějaké kluky piloty, kterým se líbí stíhačky a mají rádi modrou barvu? Jestli ano, tak mrkněte na tenhle super objemný batoh, který ale sedí i drobným prvňáčkům! Prostě hitovka pro kluky, prvňáčky, ale díky svému objemu ale bude vyhovovat klidně po celý první stupeň ZŠ.
Batoh má tři hlavní komory. Do dvou užších, blízko zádům, doporučujeme dát ty nejtěžší učebnice a desky na sešity. Přední komora je širší a pojme vše ostatní, co váš malý bojovník s učivem, bude ve škole potřebovat. V přední komoře je ještě malá síťová kapsa na zip a odnímatelná karabina na klíče. Díky ní se nikdy klíče netoulají pod sešity.
Hluboká přední kapsa poslouží třeba na umístění penálu PENN 20016 ve stejném designu, nebo do ní můžete dát krabičku na svačinku. Aby se stejné batohy ve třídě nepopletly, najdete v ní i praktickou jmenovku. Na přední kapse je výšivka Topgal air force a plastová aplikace se stíhačkou. Lahvičku s pitím pak dejte do kapsy na boku batohu. Na druhém boku batohu pak kromě nášivky air force najdete i výložku na suchý zip s možností dopsání jména vašeho malého pilota.
Reflexní prvky jsou u našich batohů samozřejmostí a najdete je na čele, bocích batohu i ramenních popruzích. Ty jsou polstrované, anatomicky tvarované a opatřené nastavitelnou hrudní přezkou.
Díky měkkým popruhům a anatomicky tvarovanému zádovému systému s hliníkovou výztuhou a polstrováním, nebude vašemu pilotovi dělat problém nosit na zádech i větší náklad.
Další vychytávky:
  • -poutko na zavěšení na lavici
  • -látkové poutko na přenášení batohu v ruce
  • -zesílené dno z Topdury – pevné a nepropustné
  • -plastové nožičky
  • -zátěr proti dešti

Penál se prodává samostatně pod označením PENN 20016 B .

Hmotnost: 1,08 kg

Rozměry:  40 x 27 x 21cm

Použitý materiál: 100% Polyester

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty