Školní batoh Topgal COCO 20003 G DOPRAVA ZDARMA

6966

Nové

DOPRAVA  ZDARMA

(částka za dopravu bude odečtena po zvolení dopravce )

Tříkomorový objemný batoh vhodný od první třídy. Velikostně vystačí klidně po celý první stupeň ZŠ. Navíc parádní motiv s pávem v rozkvetlé zahradě se určitě bude líbit každé malé slečně.

Velikostně ideální od 1. do 5 třídy ZŠ.

méně jak 5 kusů

1 729 Kč

Tříkomorový objemný batoh vhodný od první třídy. Velikostně vystačí klidně po celý první stupeň ZŠ.

Navíc parádní motiv s pávem v rozkvetlé zahradě se určitě bude líbit každé malé slečně.

  • -velikostně ideální od 1. do 5 třídy ZŠ
  • -pevná tvarovaná záda
  • -tři komory a hluboká přední kapsa

Tříkomorový střih batohu COCO je zřejmě našim nejuniverzálnějším střihem z celé kolekce. Letos jsme jej ozdobili motivem páva v rozkvetlé zahradě laděné do modravých a zelenkavých tónů s růžovými květy. Navíc jsme batoh doplnili o chlupatý přívěsek a růžové třpytky na přední kapse. Díky většímu objemu bude batoh klidně sloužit po celý první stupeň ZŠ.


Batoh má pevná, anatomicky tvarovaná záda s lehkou hliníkovou výztuhou. Nebojte, i když je střih COCO objemný, správně jej nastavíte i na záda drobnějších dívek, a to díky utahování ramenních popruhů v jejich horní části k zádům a ve spodní části na výšku. Samozřejmostí je hrudní přezka, díky které batoh ze zad padat určitě nebude. Volné konce ramenních popruhů můžete díky magnetům připnout k tělu ramenního popruhu.


Zadní a prostřední komora batohu jsou užší, ideální pro ukládání desek na sešity, nebo těch nejtěžších učebnic. Přední komora je nejširší, nejobjemnější a navíc v ní najdete i kapsičku na zip a odnímatelnou karabinku na klíče, díky které je nebudete muset v batohu hledat. Přední hluboká kapsička pak může sloužit na přenášení krabičky se svačinou, nebo penálu ve stejném designu PENN 20003. Uvnitř kapsy je i jmenovka.


Lahvičku na pití, ideálně o objemu do 0,5 litru, umístíte do kapsy na boku batohu. Můžeme doporučit zakoupení našich lahviček typu ZIVA, do kterých radím nalít jen sirup, ať si děti napustí vodu ve škole. 

Reflexní prvky jsou dnes nutností, zvlášť v zimním období. Najdete je na čele, boku i ramenních popruzích batohu.


Připraveni? Tak šup, rychle do školy!

Další vychytávky:

  • -měkké pevné ucho na přenášení batohu v ruce
  • -ucho na zavěšení batohu na lavici
  • -zátěr proti dešti
  • -pevný nepropustný materiál TOPDURA na dně batohu
  • -batoh byl úspěšně otestován v ITC Zlín

Náš tip: Hliníkovou výztuhu zad nevytahujte, zádový systém by tak ztratil anatomický tvar a utrpěla by i pevnost batohu. Váha výztuhy je pouze 0,06 kg!

Penál se prodává samostatně pod označením PENN 20003 G .

Hmotnost: 1,04 kg

Rozměry:  40 x 27 x 21cm

Použitý materiál: 100% Polyester

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty