Piatnik Activity Original Legend

6942

Nové

Hra ACTIVITY Original Legend obsahuje 2640 nových pojmů a má také nová pravidla!

Díky novým taktickým prvkům je hra ještě napínavější!

Základem hry je i nadále štastná kombinace kreativních herních elementů, pro kterou je tato hra tolik oblíbená. Pojmy jsou vysvětlovány pomocí kreslení, opisu nebo pantomimy a spoluhráči je musejí uhodnout.

poslední položka skladem!

749 Kč

Hra ACTIVITY Original Legend obsahuje 2640 nových pojmů a má také nová pravidla! Díky novým taktickým prvkům je hra ještě napínavější!

Základem hry je i nadále štastná kombinace kreativních herních elementů, pro kterou je tato hra tolik oblíbená. Pojmy jsou vysvětlovány pomocí kreslení, opisu nebo pantomimy a spoluhráči je musejí uhodnout. Má-li být pojem nakreslen, nesmí se při tom ani mluvit, ani gestikulovat. Kresba nesmí obsahovat ani písmena a ani čísla. Při opisu musí být pojem slovně opsán. Nesmí při tom být použito jak slovo samotné, tak ani jeho kořen nebo jeho odvozené formy. Má-li být pojem přiblížen pantomimicky, nesmí se při tom ani mluvit, ani ukazovat na jakékoli předměty.

Díky možnosti vyvolat bitvu se soupeřem, získává hra vzrušující taktický komponent. V mnoha okamžicích je totiž možné ovlivnit, jestli team půjde na už obsazené pole, a tím zpomalí soupeře.

Určeno pro 3 - 16 hráčů, doba hry cca 60 minut.

Pro věk od: 12 let

Výrobce: Piatnik

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty