Studentský batoh Topgal RUBI 18035 B

5627

Nové

DOPRAVA  ZDARMA

(částka za dopravu bude odečtena po zvolení dopravce )

Zcela nový střih studentského dvoukomorového batohu.

Pro 2. stupeň ZŠ, středoškoláky a vysokoškoláky.

poslední položka skladem!

1 749 Kč

Zcela nový střih studentského dvoukomorového batohu

  • - pro 2. stupeň ZŠ, středoškoláky a vysokoškoláky
  • - design v oblíbených barvách modré a černé
  • - pevná záda s výztuhou

Zcela nový střih batohu s dvěma komorami a dvěma předními kapsami s decentním potiskem bude hitovkou jak pro všechny studenty vyšších tříd základních škol, tak i pro středoškoláky a vysokoškoláky. Určitě poslouží nejen na každodenní cestu do školy, ale klidně i na výlety, kroužky nebo sport.

I nový střih studentského batohu má pevná, anatomicky tvarovaná záda s hliníkovou výztuhou. Ramenní popruhy jsou ergonomicky tvarované, polstrované a doplněné výškově nastavitelným hrudním popruhem.


Jak to vypadá uvnitř batohu RUBI? Zadní komora je nejširší a pojme nejvíce školních potřeb. Navíc je v ní i polstrovaná kapsa, kterou studenti využijí na přenášení notebooku do velikosti 15,4”. Mladší žáci, kteří ke studiu počítač nepotřebují, kapsu užijí na sešity nebo složky. Na kapse na svého majitele čeká ještě polstrovaná kapsička třeba na mobil nebo tablet.

V přední, užší komoře je ještě praktická síťová kapsička na zip. Na přední komoru jsme našili ještě další dvě kapsy. Zadní z nich je hluboká podobně jako komory batohu, druhá kapsa je menší, poloviční, ideální třeba na přenášení svačiny.

Lahev na pití raději dejte do jedné z bočních síťových kapes. Větší lahve se dají k batohu přitáhnout kompresním popruhem, takže se nemusíte bát do kapsy umístit ani 1,5litrovou PET lahev.

Myslíme i na bezpečnost studentů, proto jsme i střih modelu RUBI opatřili reflexními prvky na předních kapsách, při ukončení zipů na boku batohu a jako proužky na ramenních popruzích.


Něco navíc:

  • - zátěr proti dešti
  • - poutko na přenášení batohu v ruce
  • - dno z pevné a nepropustné látky TOPDURA

Hmotnost:1.26 kg
(bez příslušenství)
Rozměry:44 x 22 x 30 cm
(výška x hloubka x šířka)
Použitý materiál:100% Polyester
Nosnost:9.00 kg


Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty