Studentský batoh Topgal SIAN 18030 B

5603

Nové

DOPRAVA  ZDARMA

(částka za dopravu bude odečtena po zvolení dopravce )

Dvoukomorový objemný batoh pro kluky.

Vhodný pro kluky od 6. třídy ZŠ i pro studenty SŠ a VŠ.

méně jak 5 kusů

1 749 Kč

Dvoukomorový objemný batoh pro kluky

  • - nejobjemnější model z naší nabídky
  • - vhodný pro kluky od 6. třídy ZŠ i pro studenty SŠ a VŠ
  • - pevná, polstrovaná záda s výztuhou

Batoh SIAN je jedním z nejobjemnějších modelů z naší nabídky, proto je oblíbený u všech kluků, kteří potřebují nejen batoh do školy, ale i parťáka na kroužky nebo na sport. Ocení jej určitě i studenti středoškoláci nebo vysokoškoláci, protože v zadní komoře obsahuje i polstrovanou kapsu na notebook do velikosti 15,4”. Tato kapsa je vhodná také na přenášení sešitů, nebo složek. Na kapse na notebook je pak našita ještě menší polstrovaná kapsa ideální třeba na mobil, powerbanku nebo tablet.


Zadní komora batohu je užší než ta přední. Kromě notebooku do ní uložte ty nejtěžší učebnice. Díky tomu bude batoh na zádech lépe sedět. Přední komora je opravdu velká a objemná, vejde se do ní snad všechno učivo, nebo třeba i penál ETUE 18030. Najdete v ní ještě malou síťovou kapsu na zip. Další drobnosti se vejdou do dvou menších předních kapes, lahvičku s pitím pak dejte do jedné z bočních síťových kapes. Do jedné z nich se vejde i větší PET lahev. Ta se dá upevnit k batohu kompresním popruhem.


Záda batohu jsou vyztužena hliníkovým rámem. Ten se sice dá vytáhnout, ale nedoporučujeme to. Drží totiž pevný tvar zad ve správném anatomickém prohnutí. Správné cirkulaci vzduchu mezi zády a batohem dopomáhá polstrování zad.

Samozřejmostí jsou polstrované a ergonomicky tvarované ramenní popruhy a hrudní popruh, který ulehčí zádům při nošení opravdu těžkého nákladu učiva. Reflexní prvky jsou ideálně zasazené do designu batohu na čele i ramenních popruzích.


Něco navíc:

  • - dno z pevné, nepropustné látky TOPDURA
  • - zátěr proti dešti
  • - pogumované taháčky zipů
  • - poutko na přenášení batohu v ruce
Hmotnost:1.20 kg
(bez příslušenství)
Rozměry:45 x 23 x 32 cm
(výška x hloubka x šířka)
Použitý materiál:100% Polyester
Nosnost:9.00 kg

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty