Mindok SMART - Safari

1942

Nové

Věk hráčů: 7 - 99 let

Počet hráčů: 1

Zahrajte si na schovávanou se zvířaty na safari!V této logické hře můžete řádně procvičit své mozkové buňky.

více jak 5 kusů

395 Kč

Věk hráčů: 7 - 99 let

Počet hráčů: 1

Zahrajte si na schovávanou se zvířaty na safari!

V této logické hře můžete řádně procvičit své mozkové buňky. Je třeba umístit 4 herní dílky s džunglí tak, aby na otevřené pláni zůstala jen některá zvířata. K tomu abyste prošli divočinou všech rébusů, budete potřebovat logické myšlení a dobrou prostorovou představivost.

V každém z rébusů jsou stovky možností, jak umístit jednotlivé herní dílky, ale vždy pouze jediné řešení.

ZÁBAVA A ROZVOJ IQ

Tyto hry rozvíjejí: logické myšlení, prostorovou představivost, koncentraci, plánování SMART games Jsou jedinečnou kombinací hry pro jednoho hráče a hlavolamu. Pravidla každé hry jsou vysvětlitelná ve 3 jednoduchých bodech a můžete hned hrát. Při tom vám ale každá z těchto her přinese dlouhé hodiny zajímavé zábavy. Každá hra představuje zároveň zábavu a také příspěvek k rozvoji inteligence vás i vašich dětí. SMART games rozvíjejí zejména logické myšlení, prostorovou představivost a schopnost koncentrace a plánování. Jednotlivé hry mají různé úrovně obtížnosti. Jsou vhodné pro děti od 3 let i pro dospělé.Všechny hry ze série SMART games vynikají zejména zajímavými herními mechanismy, kvalitním provedením herního materiálu a také krásným grafickým zpracováním.

SMART games se v současné době prodávají ve více než 100 zemích a jsou vítězem řady prestižních cen v oboru her a hraček po celém světě.

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

Mindok SMART - Safari

Mindok SMART - Safari

Věk hráčů: 7 - 99 let Počet hráčů: 1 Zahrajte si na...

Napsat recenzi

Související produkty