Školní batoh Topgal ELLY 18007 G DOPRAVA ZDARMA

5641

Nové

DOPRAVA  ZDARMA

(částka za dopravu bude odečtena po zvolení dopravce )

Úplná střihová novinka pro dívky od 1. do 4. třídy ZŠ.

Vhodný i pro školačky na prvním stupni ZŠ.

méně jak 5 kusů

1 699 Kč

Úplná střihová novinka pro dívky od 1. do 4. třídy ZŠ

  • - vhodný i pro školačky na prvním stupni ZŠ
  • - lehounká konstrukce/objemný střih
  • - ergonomicky tvarované popruhy a hrudní pásek
  • - nově dvě boční kapsičky

Úžasná střihová novinka, která svým designem přinese radost nejen dětem, ale i rodičům – a to díky lehkému, ale přitom objemnému střihu!


Zadní komora je širší a velmi objemná. Je ideální k umístění desek na sešity, ale kromě nich se do ní určitě vejdou i ty nejtěžší učebnice. Ty je mimochodem dobré mít co nejblíže zádům.

Přední, užší komora je určena hlavně pro sešity nebo třeba penál ve stejném designu. Navíc v ní najdete praktickou síťovou kapsu na zip a jmenovku, aby se víc stejných batohů ve třídě nepletlo. Hluboká přední kapsa je super, můžete ji buď použít jako svačinkovou kapsu, nebo jako místečko pro všechny další potřebnosti malých školaček. Najdete v ní i karabinku na klíče, díky níž se vám nezatoulají pod učebnice.


Batoh jsme opravu bohatě opatřili reflexními prvky. Najdete je na přední kapse, v paspulích obou komor, na bocích batohu i na ramenních popruzích. Ty jsou ergonomicky tvarované a můžete je utáhnout jak v jejich horní, tak i spodní části. Navíc jsme do ukončení popruhů všili magnet, pomocí kterého je můžete upevnit, aby volně nevlály.

Díky hrudnímu popruhu nebude batoh sjíždět ani z drobných ramínek. Na bocích batohu na slečnu čekají dvě pevné boční kapsičky, které jsou určeny na přenášení lahvičky na pití.

Bonusy:

  • -pevné dno z materiálu TOPDURA
  • -nožičky zmírňující opotřebení dna batohu
  • -zátěr proti dešti
  • -poutko na přenášení batohu v ruce
  • -poutko na zavěšení na lavici
  • -batoh byl úspěšně testován v ITC Zlín

Náš tip: Batoh má kapsičky na pití po obou stranách. Pokud do jedné dáte plnou lahvičku s pitím, snažte se do druhé umístit předmět podobné váhy, aby byl batoh správně vyvážen. Ještě lepší je však dětem dávat do lahvičky jen sirup, vodu si pak dopustí ve škole. Ulehčíte tak batohu i zádům dítěte.

Hmotnost:0.88 kg
(bez příslušenství)
Rozměry:41 x 21 x 30 cm
(výška x hloubka x šířka)
Použitý materiál:100% Polyester
Nosnost:7.00 kg

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty