LEGO® Disney Princess 41154 Popelčin vysněný zámek

5600

Nové

Pomoz Disney princezně Popelce a krásnému princi povečeřet v přepychové jídelně ještě před tím, než vyrazí na otáčecí taneční parket na balkóně. 

Užívej si stavění této sady různými způsoby, přemísťuj a prohazuj dílky uvnitř a aranžuj komnaty zámku – je toho tolik, co můžeš prozkoumat a objevit!

méně jak 5 kusů

2 199 Kč

Pomoz Disney princezně Popelce a krásnému princi povečeřet v přepychové jídelně ještě před tím, než vyrazí na otáčecí taneční parket na balkóně. Najdi drzé myšky a nakrm je sýrem.

Pak navštiv Popelčino hříbátko a pomoz mu nacvičit přeskok překážky nebo tahat vozík.

Užívej si stavění této sady různými způsoby, přemísťuj a prohazuj dílky uvnitř a aranžuj komnaty zámku – je toho tolik, co můžeš prozkoumat a objevit!

Stavebnice přináší modulární třípatrový zámek se záhonem dýní, koňskou překážkou a vozíkem, který může být tažen hříbátkem.

Uvnitř zámku je jídelní prostor se stolem a židlemi, ložnice a postel s otevírací tajnou přihrádkou, otočný krb s tajným úkrytem, balkón s otáčecím tanečním parketem, kuchyň, šatna s toaletním stolkem a salónek s lehátky.

Součástí jsou 2 minifigurky: Popelky a krásného prince a navíc figurky hříbátka a 2 myší.

Dále obsahuje množství doplňků, např.: destičku se skleněným střevíčkem, otevírací knihu, destičku s pozvánkou, lahvičky s parfémy, drahokam, hřeben, mašličky do vlasů, croissanty, sušenky, sýr, dýně, láhev s vodou, hrnec na vaření, pánvičku a brýle.

Hra se stavebnicemi LEGO podporuje rozvoj jemné motoriky, představivost a prostorové vnímání, rozvíjí kreativitu.

Počet dílků: 585.

Řada: Disney Princess.

Rozměry:

  • - Rozměry Popelčina zámku: 34×25×12 cm.
  • - Rozměry vozíku (bez koně): 9×5×4 cm.
  • - Rozměry balení: 38×35×7 cm.

Vhodné pro děti od 6 – 12 let.

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty