Omlouváme se našim zákazníkům, ale OSOBNÍ ODBĚR je z provozních důvodů dočasně přerušen. Děkujeme za pochopení.

Albi Nehtové studio

3346

Nové

Kreativní sada Nehtové studio není jen tak obyčejná sada. Připravte si slušivé laky různých barev nebo laky se speciálními efekty. Vytvořte si vlastní originální řadu laků na nehty. Nehtové studio vám také poradí, jak správně pečovat o vaše nehty. Využijte tipy a rady od specialistů, aby vaše nehty zůstaly stále zdravé a silné. Hravé samolepky, které mění

poslední položka skladem!

419 Kč

Kreativní sada Nehtové studio není jen tak obyčejná sada.

Připravte si slušivé laky různých barev nebo laky se speciálními efekty. Vytvořte si vlastní originální řadu laků na nehty. Nehtové studio vám také poradí, jak správně pečovat o vaše nehty. Využijte tipy a rady od specialistů, aby vaše nehty zůstaly stále zdravé a silné.

Hravé samolepky, které mění barvu na slunci nebo září ve tmě? Speciální třpytky s optickými efekty? Ano, to vše najdete v této sadě. Parádní a zářivé nehty můžete mít ve dne i v noci!

Obsah - Čirý lak, perleťový efekt, červené barvivo, bílé barvivo, samolepky na nehty, nádobky, dárkové lahvičky, štěteček, oddělovač prstů, dřívka na míchání, kádinka, leštítko na nehty a barevná příručka.

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

Albi Nehtové studio

Albi Nehtové studio

Kreativní sada Nehtové studio není jen tak obyčejná sada....

Napsat recenzi

Související produkty