Omlouváme se našim zákazníkům, ale OSOBNÍ ODBĚR je z provozních důvodů dočasně přerušen. Děkujeme za pochopení.

AVENT novorozenecká startovní sada (PES)

3613

Nové

Ideální dárek pro čerstvé maminky a jejich miminka.Poloprůhledné lahvičky jsou vyrobeny z měkkého polypropylenu (PP). Jsou opatřeny redukčním kroužkem, který zajišťuje správné fungování lahvičky.Obsah:*2 láhve AVENT (125 ml) s extra měkkými novorozeneckými dudlíky*2 láhve AVENT (260 ml) s extra měkkými dudlíky s pomalým průtokem*novorozenecké šidítko 0-3

více jak 5 kusů

599 Kč

Ideální dárek pro čerstvé maminky a jejich miminka.

Poloprůhledné lahvičky jsou vyrobeny z měkkého polypropylenu (PP). Jsou opatřeny redukčním kroužkem, který zajišťuje správné fungování lahvičky.

Obsah:
*2 láhve AVENT (125 ml) s extra měkkými novorozeneckými dudlíky
*2 láhve AVENT (260 ml) s extra měkkými dudlíky s pomalým průtokem
*novorozenecké šidítko 0-3 měsíce
*kartáč na čištění láhví a dudlíků

 Barva a design šidítek se mohou měnit.

Dvoudílný antikolikový systém se skládá z dudlíku AVENT a redukčního kroužku. Jedinečný pružný okraj dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a nikoliv do bříška dítěte. Dítě si samo kontroluje tok mléka, stejně jako u přirozeného kojení.

Používáním kojeneckých láhví AVENT předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.

Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.

Široký tvar měkkého dudlíku nutí vaše dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.

Silikonový dudlík AVENT má unikátní patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu.
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch proudí do lahvičky a ne do žaludku vašeho dítěte. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.

Kojenecké láhve AVENT musí být používány s čirým dudlíkem AVENT, který má na základně těsnící manžetu.

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

AVENT novorozenecká startovní sada (PES)

AVENT novorozenecká startovní sada (PES)

Ideální dárek pro čerstvé maminky a jejich...

Napsat recenzi

Související produkty