Omlouváme se našim zákazníkům, ale OSOBNÍ ODBĚR je z provozních důvodů dočasně přerušen. Děkujeme za pochopení.

AVENT Láhev 330 ml (PP) bez BPA 1 ks

3013

Nové

Kojenecká lahvička s dudlíkem s variabilním průtokem. Čistá, průhledná, s přesnou stupnicí.Poloprůhledné lahvičky jsou vyrobeny z měkkého polypropylenu (PP). Jsou opatřeny redukčním kroužkem, který zajišťuje správné fungování lahvičky.AVENT-Láhev 330 ml (PP) bez BPASilikonový dudlík AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin

poslední položka skladem!

195 Kč

Kojenecká lahvička s dudlíkem s variabilním průtokem. Čistá, průhledná, s přesnou stupnicí.

Poloprůhledné lahvičky jsou vyrobeny z měkkého polypropylenu (PP). Jsou opatřeny redukčním kroužkem, který zajišťuje správné fungování lahvičky.


AVENT-Láhev 330 ml (PP) bez BPA
Silikonový dudlík AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs. Má speciální patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.

Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.
Používáním kojeneckých láhví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.

Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

AVENT Láhev 330 ml (PP) bez BPA 1 ks

AVENT Láhev 330 ml (PP) bez BPA 1 ks

Kojenecká lahvička s dudlíkem s variabilním průtokem....

Napsat recenzi

Související produkty