Epline Cool games Detector

5489

Nové

Vydejte se po stopách vzácného pokladu. Hrajte po jednotlivcích nebo v týmech.

Jeden schová poklad a dva klíče k pokladu, druhý hledá. Nejprve za pomoci detectoru pátrejte po klíči jedna, pak po klíči dva, které je třeba po jejich nalezení nasadit na detector.

méně jak 5 kusů

999 Kč

Cool Games vám přináší originální hru Detector. Vydejte se do světa pokladů a hledejte ten svůj. Nejprve musíte nalézt s pomocí detektoru jeden klíč, a hned potom druhý. Nebojte se, detektor bude vydávat zvuky a tím vám napoví, zda jdete správným či špatným směrem. Až najdete oba klíče, nasaďte je na detektor, díky klíčům totiž odemknete hledání pokladu. Nyní se můžete vydat za vzácným pokladem, který je ukrytý v truhličce.

Cool Games Detector pro každého. Detektor vám bude napovídat nejen zvuky, ale bude vám i ukazovat na elektronickém displeji, zda se blížíte nebo vzdalujete. Udělejte si hru zajímavější a nastavte časový limit na detektoru od 2 do 15 minut. Také si můžete zpestřit hledání tím, že budete plnit úkoly, které najdete na kartičkách. Detector můžete hrát sami, ve skupinkách či s kamarádem. Jeden poklad a klíče schová a druhý je bude hledat. Zábavnou hru Detector můžete vyzkoušet doma, ale i venku, dosah detektoru je až 30m.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 26,5 x 26,5 x 11,5cm
Baterie DETEKTOR: 2xAA/LR6 1,5V
Baterie KLÍČE: 2xAAA/LR03 1,5V
Baterie POKLAD: 2xAAA/LR03 1,5V
Obsah balení: detektor, 2 klíče k pokladu, poklad s diamantem, 20 kartiček VÝZVA, návod
Baterie nejsou součástí.

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 7 let

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty