INTEX Nafukovací člun Explorer Pro 200 SET

3224

Nové

Nafukovací člun pro jednu dospělou osobu a jedno dítě o velikosti 196×102×33 cm má nafukovací dno, záchytné lano po celém okraji, pevné úchytky, držadlo na čele člunu, úchyty pro pádla ...

Jelikož se jedná o balení SET, tak součástí balení jsou pádla a také pumpička k nafouknutí člunu.

méně jak 5 kusů

699 Kč

Nafukovací člun INTEX Explorer Pro 200 set je určen pro jednu dospělou osobu a jedno dítě.

Člun je vyroben z robustního PVC, které neobsahuje ftaláty o síle stěn 0,30 mm. Model tvoří tři nafukovací komory, které lze nafouknout nebo vyfouknout pomocí ventilů pro rychlé nafukování a vyfukování. Při používání člunu byste měli mít na paměti, že jeho maximální nosnost je 120 kg a rozhodně doporučujeme nepřekračovat tuto stanovenou hranici. Člun disponuje nafukovací podlahou pro větší pohodlí. Díky vypouštěcímu ventilu člun rychle vypustíte a sbalíte.

Nafukovací člun INTEX Explorer Pro 200 set je vhodný hlavně pro děti na letní dovolenou. Děti si mohou pod vaším dozorem bezpečně hrát a užívat si letního počasí. Ve chvílích klidu ocení člun i dospělí, kdy si budou moct vyjet na vodu a v klidu se opalovat a dopřát si trošku jiný komfort než jaký poskytuje obyčejné nafukovací lehátko.

PVC použité při výrobě neobsahuje ftaláty, které bývají jinak označovány jako „změkčovadla plastů“ a vědecky byly prokázány jejich negativní účinky na lidský organismus, hlavně u dětí, proto se od jejich používání upustilo. Jelikož se jedná o balení SET, tak součástí balení jsou pádla a také pumpička k nafouknutí člunu.

Prémiová řada.

Specifikace:

Velikost člunu: 196x102x33 cm

Nosnost: 120 kg

Kapacita člunu: 1 dospělý + 1 dítě

Dofukovatelná podlaha

Obsah balení:

  • -Člun
  • -Pádla
  • -Opravná sada
  • -Nafukovací pumpa 

Výrobce: INTEX

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

INTEX Nafukovací člun Explorer Pro 200 SET

INTEX Nafukovací člun Explorer Pro 200 SET

Nafukovací člun pro jednu dospělou osobu a jedno dítě o...

Napsat recenzi

Související produkty