ADC Blackfire Dixit

4208

Nové

Hra roku 2010! Rodinná desková hra na pohádkové vypravěče.

Dixit je překrásně ilustrovaná hra založená na nápaditých nápovědách a kreativním hádání. Nechte se unést svojí fantazií!

méně jak 5 kusů

779 Kč

Hra roku 2010! Rodinná desková hra na pohádkové vypravěče.Dixit je překrásně ilustrovaná hra založená na nápaditých nápovědách a kreativním hádání. Nechte se unést svojí fantazií!

"Když jsme byli děti, máloco bylo zábavnější a běžnější než naše divoké hry na schovávanou. Přál bych si, aby nám všem tato hra opět umožnila objevit v sobě dítě...
Jak použít slovo nebo větu, abych své spoluhráče navedl na správnou stopu a současně zachoval dostatečnou dvojznačnost? Hře Dixit, s prostorem pro emoce a překvapení, se podařilo nadchnout mnohé z nás, od nejmladších až po ty ve vyšším věku, a dovést nás až k samotným hranicím naší představivosti. Dixit nás ale hlavně sbližuje. Možná proto, že obraz je pro nás zásadní." Jean-Louis ROUBIRA - návrhář hry Dixit

Díky jednoduchým pravidlům a principu hraní si zábavu s Dixitem může užít opravdu každý napříč všemi věkovými kategoriemi. Hra je také vhodná pro děti, kterým napomáhá k rozvíjením jejich fantazie.

Jak se hraje Dixit:
1. Hráči se střídají v roli vypravěče. Vypravěč si ze svých karet vybere jednu kartu a řekne ostatním hráčům nějakou nápovědu k této kartě (slovo, větu, píseň...).
2. Poté ostatní hráči si ze svých karet vyberou tu, která nejlépe odpovídá nápovědě. Vypravěčova karta se zamíchá společně s kartami ostatních hráčů a pak se všechny vybrané karty vyloží lícem na stůl.
3. Která z nich patří vypravěči? Hráči tajně hlasují a pak začíná bodování. Získané body se zaznamenají na hrací desce.

Obsah balení:
84 karet Dixit
8 hlasovátek
8 dřevěných figurek
1 hrací deska
1 česká a slovenská pravidla

Věk: 8+

Počet hráčů: 3-8

Doba hraní : 30minut

Výrobce: Libellud

Momentálně zde nejsou žádné komentáře našich zákazníků.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty